2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad dziećmi
  5. Opieka nad dziećmi - Śląskie
  6. Opieka nad dziećmi - Siemianowice Śląskie
Dodane 01 maja 2024

OPIEKUNKA DO DZIECI w prywatnym żłobku Gryfne Bajtle

Wynagrodzenie

4 242 - 4 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Siemianowice Śląskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Najlepszy żłobek w mieście poszukuje dwóch energicznych cioci z uprawnieniami do opieki nad dziećmi w wieku od 20 tyg. do 3 lat.

Szukamy dwóch opiekunek o wielkim sercu, które ukończyły studia pedagogiczne lub są w trakcie, mile widziane również doświadczenie w pracy z dziećmi. Jednak jeśli nie spełniasz wyżej wymienionych wymagań a posiadasz kwalifikacje zgodne z ustawą, kurs 280 godzinny,  kochasz prace z dziećmi również zapraszamy do rekrutacji. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz miłą atmosferę w pracy w zgranej ekipie. Zdecydowane osoby prosimy o złożenie swojego CV z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych.

Zakres obowiązków:

Odpowiedzialność za zdrowie i bezpieczeństwo dzieci, przygotowywanie posiłków, pomoc w czynnościach pielęgnacyjnych, usypianie, prowadzenie zajęć.

Lokalizacja

Siemianowice Śląskie,

Śląskie

Śląskie, Siemianowice Śląskie
ID: 806996192