2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad dziećmi
  5. Opieka nad dziećmi - Wielkopolskie
  6. Opieka nad dziećmi - Nowa Wieś Ujska
Dodane 22 kwietnia 2024

Opiekunka do dziecka

Lokalizacja

Nowa Wieś Ujska

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Inny

Poszukuję opiekunki dla chłopca 4 lata. Praca w miejscu zamieszkania dziecka w okresie wakacji od 24.06.2024 do 31.08.2024- po zakończeniu wakacji możliwość dalszej współpracy.

Do ustalenia (zamiennie lub jednocześnie) opieka nad 7 miesięcznym chłopcem. Praca od 5 do 8 godzin dziennie.

Obowiązki:

  • Opieka nad dziećmi w domu.

  • Organizowanie i prowadzenie aktywności edukacyjnych i zabawowych.

  • Dbanie o bezpieczeństwo dzieci.

  • Utrzymywanie czystości i porządku w miejscu pracy.

  • Pomoc dzieciom w czynnościach higieniczno-sanitarnych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w opiece nad dziećmi lub wykształcenie pedagogiczne.

  • Pozytywne nastawienie i chęć do pracy z dziećmi.

  • Kreatywność i umiejętność organizacji czasu wolnego dla dzieci.

  • Empatia i umiejętność nawiązywania kontaktów z dziećmi.

  • Dyspozycyjność i elastyczność w godzinach pracy.

  • Odpowiedzialność i uczciwość.

Lokalizacja

Nowa Wieś Ujska,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Nowa Wieś Ujska
ID: 913633958