2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad dziećmi
  5. Opieka nad dziećmi - Mazowieckie
  6. Opieka nad dziećmi - Kaliszki
Dodane 08 kwietnia 2024

Opiekunka do grupy żłobkowej

Lokalizacja

Kaliszki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Gumisiowy Żłobek w Kaliszkach poszukuje osoby na stanowisko

OPIEKUNA W GRUPIE ŻŁOBKOWEJ

Zakres obowiązków

  • opieka nad grupą dzieci,

  • przygotowywanie i organizowanie zajęć tematycznych, edukacyjnych i ogólnorozwojowych,

  • dbanie o porządek w miejscu pracy,

  • realizowanie zadań statutowych oraz dbanie o rozwój placówki,

  • współpraca z Rodzicami.

  • itp.

Nasze wymagania

  • mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi do lat trzech,

  • mile widziany ukończony kurs opiekuna w żłobku (istnieje możliwość sfinansowania kursu przez placówkę),

  • motywacja i zamiłowanie do pracy z dziećmi,

  • cierpliwość i rozumienie potrzeb dziecka,

  • wysoka kultura osobista,

  • zaangażowanie, odpowiedzialność,

  • komunikatywność, umiejętność zespołowego działania.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie

  • konkurencyjne wynagrodzenie,

  • możliwość samodzielnego, kreatywnego działania,

  • przestrzeń do swobodnej realizacji swoich pomysłów związanych z pracą z dziećmi,

  • dostęp do materiałów i nowoczesnych narzędzi dydaktycznych,

  • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia i kursy, koleżeńską atmosferę w pracy.

Gumisiowy Żłobek w Kaliszkach mieści się w bardzo dobrej lokalizacji blisko trasy s7, i niedaleko przystanku ztm 850. Znajdujemy się blisko Kampinoskiego Parku Narodowego, w klimatycznym otoczeniu.

Zapraszamy do aplikowania

Lokalizacja

Kaliszki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Kaliszki
ID: 900566006