2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad dziećmi
  5. Opieka nad dziećmi - Wielkopolskie
  6. Opieka nad dziećmi - Poznań
  7. Opieka nad dziećmi - Grunwald
Dodane 15 kwietnia 2024

Opiekunka do mikro żłobka cały i część etatu

Wynagrodzenie

27,70 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Wioski to innowacyjny projekt w edukacji żłobkowej i przedszkolnej w całej Polsce. Tworzymy społeczność żłobków, klubów malucha, punktów opieki dziennej i przedszkoli. Tworzymy wspierającą społeczność rodzin. Działamy w duchu porozumienia bez przemocy, rodzicielstwa bliskości, filozofii pedagogicznej Reggio Emilia oraz szacunku do każdego członka naszej społeczności.

Do Wioski Artystycznej w Poznaniu przy Marcelińskiej (Grunwald) poszukujemy pedagożki- opiekunki na część etatu od 1-go czerwca 2024

oraz opiekunki-pedagożki na cały etat.

Kogo szukamy?

  • Osoby, której odpowiada tryb pracy na cześć etatu (1/2 lub 3/4)

  • STUDENTKI (pedagogika, psychologia ale może być to każdy inny kierunek) najlepiej ZAOCZNEJ

  • Osoby posługującej się płynnie językiem angielskim

  • Osoby ciekawej świata, drugiego człowieka

  • Osoby, która zna lub jest gotowa poznać zasady komunikacji NVC

  • Osoby kreatywnej i spontanicznej

  • Osoby gotowej do odbywania szkoleń, spotkań i superwizji swojej pracy

  • Osoby posiadającej lub chcącej odbyć kurs opiekuna dziennego

  • Osoby posiadającej lub gotowej wyrobić książeczkę sanepidowską

Jakie będą Twoje obowiązki?

• opieka nad dziećmi do lat 3

• czynności higieniczno-porządkowe

• współorganizowanie działań pedagogicznych

• prowadzenie zajęć dla dzieci

• bieżący kontakt z rodzicami

Co oferujemy?

  • Pracę w elastycznym wymiarze godzin

  • Wynagrodzenie 27,70 zł za godzinę

  • Szkolenia z zakresu pedagogiki, komunikacji, opieki nad dziećmi, psychologii

  • Możliwość realizowania własnych pomysłów

  • Pracę w małej grupce dzieci

  • Pracę w innowacyjnym projekcie opieki nad małymi dziećmi

  • Współpracę z ciepłą i serdeczną społecznością rodzin

Jeśli czujesz, że Wioska Artystyczna może być miejscem dla Ciebie, napisz do nas!

Zapraszamy do wysyłania CV przez OLX.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 827865793