2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad dziećmi
  5. Opieka nad dziećmi - Śląskie
  6. Opieka nad dziećmi - Rudzica
Dodane Dzisiaj o 13:43

Opiekunka do pracy w Klubie Malucha

Wynagrodzenie

4 272,70 - 4 572,70 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rudzica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Praktyka / staż

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIEKUNKA DO PRACY W KLUBIE MALUCHA

Lubisz pracę z małymi dziećmi, wspierać ich prawidłowy rozwój? Cechuje Cię odpowiedzialność i pozytywne nastawienie do dzieci? W takim razie czytaj dalej.

Jeżeli poniższe zdania pasują do Ciebie:

  • Uwielbiasz spędzać czas z dziećmi do 3 r.ż.,

  • Posługujesz się językiem bez przemocy,,

  • Potrafisz panować nad gromadką dzieci,,

  • Lubisz różnorodne zadania,

  • Lubisz zaangażować się w to, co robisz na 110%,

  • Traktujesz to co robisz odpowiedzialnie i dotrzymujesz terminów,

  • Koncentrujesz się na rozwiązaniach, a nie problemach,

  • Nie boisz się wyzwań i pracy pod presją czasu, hałasu,

  • Prawidłowy rozwój emocjonalny dzieci jest dla Ciebie ważny,

to oznacza, że zdecydowanie chcemy Cię poznać.

OBOWIĄZKI:

  • Opieka nad dziećmi w wieku 1-3

  • Dbanie o ich bezpieczeństwo

  • Podawanie posiłków

  • Prowadzenie zajęć dydaktycznych na podstawie planów

  • Zagwarantowanie właściwej opieki pielęgnacyjnej oraz edukacyjnej, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb dziecka

  • Prowadzenie zajęć opiekuńczo-wychowawczych i edukacyjnych, uwzględniających rozwój psychomotoryczny dziecka, właściwych do wieku dziecka

  • Wykonywanie codziennych czynności higieniczno-opiekuńczych związanych z opieką nad dziećmi z zakresu: karmienia, mycia, układania do snu, przewijania itp.

WYMAGANIA:

  • Studia z zakresu pedagogiki, wychowania przedszkolnego lub pokrewnych dziedzin bądź 280-godzinne szkolenie dla opiekuna w żłobku lub klubie dziecięcym (akceptowane przez MRPiPS) - warunek konieczny

  • Znajomość zasad i technik opieki nad dziećmi w wieku żłobkowym

  • Znajomość zasad higieny i dbałości o bezpieczeństwo dzieci

  • Umiejętność komunikacji i współpracy z rodzicami/opiekunami dzieci

  • Umiejętność budowania relacji z dziećmi i chęć pomocy w ich rozwoju

  • Cierpliwość, empatia

  • Umiejętność bycia w stałym kontakcie z grupą dzieci

  • Umiejętność efektywnego organizowania pracy oraz pracy w zespole

  • Kluczowe są cechy osobowości: odpowiedzialność, pracowitość, wrażliwość i pogodne usposobienie.

MILE WIDZIANE:

  • Doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku 1 - 3

  • Dodatkowe kursy i szkolenia i chęć rozwoju wiedzy

  • Znajomość zasad NVC, pozytywnej dyscypliny

  • Umiejętność tworzenia i realizacji programów zajęć wspierających rozwój dziecka, np. metodą Montessori

CO OFERUJEMY:

  • Rozwój:

  • Praca w rozwijającej się sieci żłobków

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie, stale rozwijającej się już od ponad 4 lat

  • Dofinansowanie szkoleń i kursów

  • Zespół:

  • Bardzo dobra atmosfera pracy

  • Wzajemne wsparcie

  • Cotygodniowe narady zespołowe

  • Przejrzysty podział obowiązków

  • Wymagający i równocześnie wyrozumiały szef

  • Spotkania integracyjne

  • Wynagrodzenie:

  • Przejrzyste zasady wynagradzania

  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia

  • Dostępna kawa, herbata w miejscu pracy

DODATKOWE INFORMACJE:

  • Praca w placówce w Rudzicy od poniedziałku do piątku od 7.00 do 16.30 (brak możliwości pracy zdalnej)

  • Okres próbny 3 miesiące

  • Preferowane zatrudnienie w ramach stażu z PUP Bielsko-Biała, studentka

Jeśli po przeczytaniu powyższego ogłoszenia czujesz, że to coś dla Ciebie, to zapraszamy do kontaktu.

SKŁADANIE APLIKACJI - Prosimy o przesłanie do 29 lutego 2024 r. na adres mail podany poniżej, CV z odpowiedzią na pytania:

  • Dlaczego chcesz pracować w “Małymi Kroczkami”?

  • Dlaczego uważasz, że jesteś odpowiednią osobą na to stanowisko?

  • W jaki sposób ustalasz priorytety w pracy zawodowej?

  • Co Twoim zdaniem praca w “Małymi Kroczkami” może dać Ci najcenniejszego?

WAŻNE:

Tytuł wiadomości wg wzoru: Imię Nazwisko, nazwa stanowiska

Rozpatrywane będą tylko aplikacje zawierające poniższą klauzulę:

„Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.”.

Każda aplikacja jest uważnie analizowana, jednak zastrzegamy sobie możliwość odpowiadania tylko na wybrane oferty.

Lokalizacja

Rudzica,

Śląskie

Śląskie, Rudzica
ID: 892704717