2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad dziećmi
  5. Opieka nad dziećmi - Mazowieckie
  6. Opieka nad dziećmi - Warszawa
  7. Opieka nad dziećmi - Bemowo
Dodane 22 kwietnia 2024

Opiekunka dziecięca

Wynagrodzenie

5 000 - 5 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Bemowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Niepubliczny punkt opieki dziennej w Warszawie (Dzielnica Bemowo, okolica ul. Dywizjonu 303), poszukuje pracowników na stanowisko opiekunki do dzieci w wieku od 1 do 3 lat.

Opis stanowiska:

Do obowiązków opiekunki należeć będzie kompleksowa opieka nad dziećmi, w szczególności: dbałość o bezpieczeństwo i higienę, karmienie, przygotowanie i prowadzenie zajęć ogólnorozwojowych i tematycznych, współpraca z rodzicami dzieci.

Wymagania:

1. wykształcenie zgodne z art. 16.1 ustawy z dnia 4 lutego 2011 r. o opiece nad dziećmi do lat 3

2. ważne zaświadczenie o niekaralności,

3. aktualna książeczka badań sanitarnych,

4. pogodne usposobienie, empatia, umiejętność rozwiązywania problemów,

5. odpowiedzialność, kreatywność, obowiązkowość, zdolności artystyczne (mile widziane),

6. dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

1. stabilną pracę w miłym i kameralnym zespole,

2. umowę zlecenie / umowę o pracę po okresie próbnym,

3. kurs z udzielania pierwszej pomocy dzieciom, inne szkolenia uzależnione od indywidualnych predyspozycji i bieżących potrzeb w podnoszeniu kwalifikacji kadry opiekuńczej,

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bemowo
ID: 672564024