2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad dziećmi
  5. Opieka nad dziećmi - Dolnośląskie
  6. Opieka nad dziećmi - Siechnice
Dodane 27 maja 2024

Opiekunka dziecięca/ pomoc Opiekunki w Żłobku w Siechnicach

Wynagrodzenie

4 250 - 4 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Siechnice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Żłobek w Siechnicach szuka miłej, ciepłej osoby na stanowisko:

Opiekun w Żłobku/ Pomoc Opiekunki

Wymagamy:

  • Zaangażowania w pracy i miłość do dzieci,

  • Uczciwości, rzetelności i dobrej organizacji pracy własnej,

  • Pozytywnego nastawienia i kreatywności,

  • Mile widziane: Doświadczenie, kurs opiekuna w żłobku lub posiadanie kwalifikacji nauczyciela/pedagoga/położnej/pielęgniarki.

Zakres obowiązków:

  • Czynności wychowawcze i opiekuńczo-pielęgnacyjne wobec dzieci,

  • Przygotowanie i prowadzenie lub współprowadzenie zajęć i zabaw,

  • Współpraca z rodzicami.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie,

  • Miłą atmosferę w pracy

Osoby zainteresowane, prosimy o przesyłanie swoich CV z dopiskiem o przetwarzaniu danych osobowych

Lokalizacja

Siechnice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Siechnice
ID: 686406822