2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad seniorami i chorymi
  5. Opieka nad seniorami i chorymi - Mazowieckie
  6. Opieka nad seniorami i chorymi - Wiązowna
Dodane 19 maja 2024

Opiekunka osób starszych - Dom Opieki "Senior Med"

Lokalizacja

Wiązowna

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dom Opieki „Senior Med” specjalizuje się w sprawowaniu całodobowej, kompleksowej opieki nad wszystkimi tymi osobami, które z racji wieku, ograniczonej sprawności fizycznej bądź też z powodu choroby nie są w stanie zapewnić sobie samodzielnego życia w środowisku domowym i potrzebują stałego nadzoru lekarskiego oraz profesjonalnej pielęgnacji, opieki i rehabilitacji.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Opiekunka osób starszych

Lokalizacja: Wiązowna: Dom Opieki „Senior Med”

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Opieka nad osobami starszymi

OFERUJEMY:

Stabilną pracę w oparciu o umowę zlecenie

Pracę w systemie dyżurowym 12 i 24 godzinnym

Atrakcyjne wynagrodzenie

Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny w godz. 8-18:

Telefon: 79*******15

Lokalizacja

Wiązowna,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wiązowna
ID: 844630151