2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad seniorami i chorymi
  5. Opieka nad seniorami i chorymi - Dolnośląskie
  6. Opieka nad seniorami i chorymi - Kunice
Dodane 10 maja 2024

Opiekunka osoby starszej

Lokalizacja

Kunice

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymagane

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej od ponad 15 lat z powodzeniem wspiera firmy z Polski i Niemiec, świadcząc usługi HR.

Dzięki wiedzy i doświadczeniu, jakie wypracowaliśmy w ramach dotychczasowej działalności, dysponujemy szeroką gamą rozwiązań personalnych.

Osobom szukającym zatrudnienia umożliwiamy podjęcie angażu opartego na klarownych zasadach współpracy. Otwartość i zaangażowanie naszych konsultantów pozwala na dostosowanie usług oraz charakteru współpracy do potrzeb i oczekiwań Klientów oraz specyfiki ich organizacji.

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. (5606/1) obecnie dla jednego z Naszych  Klientów, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPIEKUNKA OSOBY STARSZEJ

Lokalizacja: KUNICE

Oferujemy:

·         Zatrudnienie bezpośrednio u naszego klienta

·         Atrakcyjne wynagrodzenie,

·         Pracę w godzinach 8:00-20:00,

·         Forma zatrudnienia – do ustalenia,

·         Dni wolne od pracy – do ustalenia,

Obowiązki:

·         Opieka nad osobą starszą-kobieta,

·         Wykonywanie czynności pielęgnacyjnych, higienicznych,

·         Pomoc osobie starszej w codziennych czynnościach,

·         Organizowanie i zapewnienie osobie starszej wolnego czasu – rozmowa i wsparcie edukacyjne,

Wymagania:

·         Czynne prawo jazdy kat. B,

·         Empatia i zrozumienie potrzeb osób starszych,

·         Umiejętność organizacji pracy,

·         Wysoka kultura osobista i odpowiedzialność za swoją pracę,

·         Łatwość nawiązywania relacji z osobą starszą,

·         Doświadczenie zawodowe na w/w stanowisku – mile widziane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MR JOB Agencja pracy tymczasowej Sp. z o.o. moich danych osobowych w celu udziału w bieżącym procesie rekrutacyjnym. Administratorem danych osobowych jest MR JOB Agencja pracy tymczasowej Sp. z o.o. z siedzibą w Legnicy.

Lokalizacja

Kunice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Kunice
ID: 917367078