2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad dziećmi
  5. Opieka nad dziećmi - Podlaskie
  6. Opieka nad dziećmi - Białystok
  7. Opieka nad dziećmi - Dojlidy
Dodane Dzisiaj o 14:34

Opiekunka w żłobku

Lokalizacja

Białystok, Dojlidy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Poszukujemy opiekunki do naszego przyzakładowego Żłobka „Maluszek” Danwood S.A.

Zakres obowiązków:

  • opieka nad dziećmi do lat 3 oraz wspieranie wszechstronnego rozwoju dzieci w Żłobku,

  • opracowywanie i realizacja programu opiekuńczo-wychowawczo-edukacyjnego w oparciu o potrzeby, możliwości oraz wiek dzieci,

  • wykonywanie codziennych czynności związanych z opieką i pielęgnacją dzieci.

Wymagania:

  • spełnienie warunków formalnych zawartych w Ustawie o opiece nad dziećmi do lat 3,

  • szkolenie z udzielania dziecku pierwszej pomocy,

  • bardzo dobry kontakt z dziećmi,

  • kreatywne podejście do zabaw ogólnorozwojowych,

  • umiejętności radzenia sobie ze stresem i rozwiązywania problemów,

  • zaświadczenie o niekaralności,

  • aktualna książeczka badań sanitarnych.

Mile widziane:

·         wykształcenie wyższe kierunkowe,

·         dodatkowe szkolenia i certyfikaty.

Oferujemy:

·         stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,

·         atrakcyjny system wynagrodzeń

·         wdrożenie do pracy

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Dojlidy
ID: 912210053