2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Lubelskie
  6. Szkolnictwo - Lublin
Dodane 12 maja 2024

Opiekunka w żłobku/n-l wspomagający/asystent n-la

Wynagrodzenie

4 300 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Niepubliczne Przedszkole Ziarenko mieszczące się w Lublinie na osiedlu Poręba dzielnica Czuby zatrudni:

• OPIEKUNKĘ DZIECIĘCĄ DO ŻŁOBKA ( warunek konieczny ukończone studia z pedagogiki przedszkolnej lub 280 kurs opiekunki dziecięcej w żlobku)

• ASYSTENTA NAUCZYCIELA ( MILE WIDZIANA OSOBA Z PEDAGOGIKĄ SPECJALNĄ I /LUB PRZEDSZKOLNĄ )

• NAUCZYCIEL WSPOMAGAJACY DO DZIECKA Z ORZECZENIEM ( AUTYZM) ( pedagogika specjalna, mile widziane doświadczenie )

* Prosimy o podanie w wiadomości stanowiska na jaki kandydat/ka się ubiega.

Tworzymy miejsce w którym dziecko wzrasta na dobrego mądrego, kreatywnego człowieka, pełnego pasji i wiary we własne możliwości. Nasza placówka było urodzajnym gruntem, na którym przy współpracy z Rodzicami możemy pomóc wzrastać i rozwijać się młodemu człowiekowi. Tworzymy miejsce, w którym dziecko nauczy się rozumieć siebie, innych i otaczający go świat.

JAKO CZŁONEK NASZEGO ZESPOŁU OTRZYMASZ:

  • Umowę o pracę na pełny etat

  • Stabilne zatrudnienie

  • Pracę w dobrej atmosferze (rozmawiamy, słuchamy się nawzajem, uczymy się od siebie)

  • Możliwość rozwoju poprzez szkolenia, kursu doskonalące

  • Pomoc merytoryczną

  • Współudział w tworzeniu placówki

  • Duża przestrzeń do kreacji i swobody w działaniu

  • Otwartość na inicjatywny i pomysły

  • Komfortowe warunki pracy

  • Wdrożenie w pierwszych tygodniach pracy

  • Bieżące wsparcie

  • Posiłki

TWOJE CODZIENNE ZADANIA/ NA CODZIEN W NASZYM ZESPOLE:

  • Dbanie o rozwój potencjału dziecka

  • Planowanie i organizowanie pracy w wymiarze opiekuńczym, wychowawczym i dydaktycznym

  • Współpraca z rodzicami/opiekunami prawnymi dziecka

  • Prowadzenie dokumentacji przedszkolnej

  • Realizowanie założeń statutu, misji przedszkola

  • Dbanie o pozytywny wizerunek przedszkola

  • Czuwanie nad bezpieczeństwem dzieci

  • Współpraca ze współpracownikami

ODNAJDZIESZ SIĘ U NAS JEŻELI MASZ / TO STANOWISKO MOżE BYĆ TWOJE JEŻELI MASZ:

  • Ukończone studia kierunkowe pedagogiczne (pedagogika specjalna przedszkolna i/lub wczesnoszkolna)

  • Kreatywność

  • Zaangażowanie

  • Wysokie umiejętności interpersonalne

  • Nastawienie na rozwój

  • Wysoką empatię

  • Asertywność

  • Odpowiedzialność i samodzielność

  • Mile widziane przynajmniej roczne doświadczenie w pracy z dziećmi

    Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV oraz o zamieszczenie w niej poniższej klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883). Skontaktujemy się z wybranymi osobami. Klauzula RODO Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U. UE L.2016.119.1) informujemy, iż: 1. Administratorem danych osobowych jest Nie¬pu¬blicz¬ne Przedsz¬ko¬le Ro¬dzin¬ne ZIARENKO prowadzone przez Elżbietę Futymę z siedzibą przy ul. Bursztynowej 20, 20-576 Lublin 1. Z Administratorem można skontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych osobowych. 2. Państwa dane osobowe oraz dane dziecka będą przetwarzane w następujących celach: - art. 6 ust. 1 lit. b RODO – czynności prowadzące do zawarcia umowy na świadczenie usług; - ochrony prawnie uzasadnionych interesów administratora - art. 6 ust. 1 lit. f RODO, tj. ułatwienia korzystania z usług świadczonych przez Administratora i poprawy funkcjonalności tych usług, celach archiwizacyjnych i statystycznych, dochodzenia roszczeń w związku z zawartą umową. 3. - art. 6 ust. 1 lit. a RODO i art. 9 ust. 2 lit. a RODO –jeśli przetwarzanie odbywa się na podstawie dobrowolnie wyrażonej przez Państwa zgody; 4. Państwa dane osobowe oraz dane dziecka mogą być udostępnione podmiotom na podstawie przepisów prawa oraz podmiotom świadczącym usługi wsparcia i serwisu dla Przedszkola na podstawie zawartej umowy przetwarzania. 5. Dane osobowe kandydatów nieprzyjętych zgromadzone w celach postępowania rekrutacyjnego są przechowywane przez okres roku, chyba że na rozstrzygnięcie dyrektora przedszkola, szkoły lub placówki została wniesiona skarga do sądu administracyjnego i postępowanie nie zostało zakończone prawomocnym wyrokiem. 6. Mają Państwo prawo dostępu do danych osobowych, żądania ich sprostowania oraz ograniczenia przetwarzania. Jeśli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody, także do jej wycofania. Żądanie wycofania zgody należy skierować na adres siedziby administratora lub na adres e-mail 7. Przysługuje Państwu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa). 8. Podanie danych osobowych jest warunkiem zawarcia umowy. Niepodanie danych będzie skutkowało brakiem możliwości rekrutacji do przedszkola. Podanie danych na podstawie zgody jest dobrowolne, i ich niepodanie nie ma wpływu na proces rekrutacji.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 917897705