2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad dziećmi
  5. Opieka nad dziećmi - Mazowieckie
  6. Opieka nad dziećmi - Piastów
Dodane 04 kwietnia 2024

Opiekunka - żłobek

Lokalizacja

Piastów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy

Żłobek zatrudni Opiekunkę do opieki nad dziećmi w wieku 1-3 lata.

Poszukujemy osoby odpowiedzialnej, punktualnej, przyjaznej, posiadającej doświadczenie w opiece nad dziećmi.

Obowiązki:

-Dbanie o bezpieczeństwo dzieci

-Zabawy z dziećmi

-Czynności pielęgnacyjne i higieniczne

Oferujemy:

-pracę od zaraz, umowę zlecenie na okres próbny następnie umowę o pracę na pełen etat

-stabilne zatrudnienie i pracę zmianową z elastycznym grafikiem

-prace w miłym i zgranym zespole pedagogicznym

-wszelkie materiały edukacyjne/plastyczne do wykorzystania w pracy z dziećmi

-benefity (premie,szkolenia,wolne długie weekendy)

Czekamy na Twoje CV i chętnie zaprosimy na spotkanie w naszym żłobku :)

Lokalizacja

Piastów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Piastów
ID: 909403334