2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad dziećmi
  5. Opieka nad dziećmi - Małopolskie
  6. Opieka nad dziećmi - Niepołomice
Dodane 16 kwietnia 2024

Opiekun Żłobkowy

Lokalizacja

Niepołomice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Żłobek w Niepołomicach poszukuje kandydata na stanowisko Opiekun Żłobkowy w grupie wiekowej 1 do 3 lat.

Obowiązki:

•              Zapewnienie bezpieczeństwa, opieki i wsparcia rozwojowego dla dzieci w wieku 1-3 lat.

•              Planowanie i realizacja różnorodnych aktywności, dostosowanych do potrzeb i umiejętności dzieci.

•              Współpraca z rodzicami w celu zapewnienia harmonijnego rozwoju dziecka.

•              Utrzymywanie czystości i porządku w przestrzeni żłobka.

Wymagania:

•              Doświadczenie w opiece nad dziećmi w wieku 1-3 lat (mile widziane).

•              Wykształcenie związane z pedagogiką, opieką nad dziećmi lub pokrewne.

•              Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

•              Ciepło, empatia i zaangażowanie w pracy z najmłodszymi.

Oferujemy:

•              Stabilne zatrudnienie w przyjaznym środowisku pracy.

•              Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń.

•              Elastyczny grafik pracy.

•              Konkurencyjne wynagrodzenie.

Jeśli jesteś osobą kreatywną, pełną energii i miłości do dzieci, zapraszamy do aplikowania na stanowisko Opiekunki w naszym żłobku. Prosimy o przesłanie CV na adres  info.zlobek(at)gmail.com

Lokalizacja

Niepołomice,

Małopolskie

Małopolskie, Niepołomice
ID: 912345968