2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Dolnośląskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Kobierzyce
Dodane 13 maja 2024

Optometrysta w poradni okulistycznej

Wynagrodzenie

50 - 60 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kobierzyce

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

NZOZ „Twój Lekarz” tworzy zespół profesjonalistów różnych dziedzin medycyny zapewniając holistyczną opiekę nad pacjentem i jego rodziną.

W związku z intensywnym rozwojem centrum okulistycznego prowadzimy rekrutację na stanowisko optometrysty.

Miejsce i godziny pracy:

-Kobierzyce

                Środa 8:30 – 12:00

                Czwartek 8:30 – 13:00

 - Bielany Wrocławskie

                Środa 8:00 – 15:00

                Piątek 8:00 – 14:00

 - Wrocław, ul. Buforowa

                Piątek 8:00 – 13:30

Opis stanowiska:

- przygotowanie pacjenta do badania okulistycznego np. badanie ciśnienia dna oka, autorefraktometria, pole widzenia,

- wykonywanie okulistycznych badań diagnostycznych na zlecenie lekarza okulisty,

- dobór korekcji okularowej (we współpracy z lekarzem okulistą na NFZ,

- współpraca z personelem poradni okulistycznej.

Wymagania:

- wykształcenie kierunkowe o specjalności optometria,

- umiejętność badania ostrości wzroku oraz doboru korekcji okularowej,

- umiejętność obsługi sprzętu okulistycznego,

- wysoka motywacja do współpracy w zespole,

- zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków, dokładność, opanowanie,

- kompetencje społeczne (komunikatywność, otwartość na pracę z ludźmi, życzliwość, empatia).

Oferujemy zatrudnienie w niepełnym wymiarze czasu pracy w ramach umowy zlecenie lub umowy kontraktowej (liczba godzin do ustalenia).

Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji.

Zapraszamy do wysyłania swoich CV wraz z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Lokalizacja

Kobierzyce,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Kobierzyce
ID: 917964454