2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Pomorskie
  5. Praca za granicą - Holandia
Dodane Dzisiaj o 09:32

Order Picker w Albert Heijn, ROTTERDAM (od €14,34/h)

Wynagrodzenie

64 - 69 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Holandia

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Kraj: HolandiaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska:

Dla naszego holenderskiego klienta poszukujemy osób chętnych do pracy w centrum logistycznym jednego ze znanych marketów – Albert Heijn. Praca Order Picker polega na zbieraniu zamówień, z wykorzystaniem ręcznego skanera oraz kolekcjonowaniu zamówionych produktów w logiczny i uporządkowany sposób. Wszystkiego nauczysz się podczas fazy przygotowawczej.

Stanowisko: Order Picker, Albert Heijn.

Lokalizacja: Amsterdam, Bleiswijk, Eindhoven, Roosendaal, Rotterdam, Holandia.

Oferujemy:

  • Gwarantowane wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym – od €14,34 brutto/h + dodatki

  • Podwyżka po 13 przepracowanych tygodniach

  • Dodatek z pracę w niedzielę i święta

  • Dodatek wakacyjny i urlopowy

  • Dodatek dla kierowcy

  • Możliwość rozwoju w strukturach organizacji

  • In-house (biuro agencji) na terenie zakładu pracy, gdzie załatwisz swoje sprawy związane z planem pracy, zakwaterowaniem czy finansami

  • Stołówka

  • Brak wiekówki

  • Ubezpieczenie holenderskie

  • Możliwość zakwaterowania i transportu do pracy

  • Opieka polskiego koordynatora

  • Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich

Wymagania:

  • Gotowość do wyjazdu na okres min. 6 miesięcy z możliwością płatnego urlopu podczas trwania kontraktu

  • Dostępności do pracy zmianowej jak i w weekendy

  • Nie wymagamy znajomości języka angielskiego

  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

  • Motywacje do pracy.

Spodobała Ci się ta oferta? Aplikuj już teraz!

Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym przetwarzamy w oparciu o Twoją zgodę dla celów prowadzenia rekrutacji i selekcji kandydatów na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Taką zgodę wyrażasz klikając w przycisk Aplikuj teraz (zamieszczony pod ogłoszeniem o pracę) lub Wyślij (zamieszczony pod formularzem aplikacyjnym).

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych w związku z przystąpieniem do rekrutacji jest Carriere Contracting International Recruitment Polska Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu, ul. Strzegomska 42b, 53-611 Wrocław (dalej jako: Administrator). W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych prosimy o kontakt pod adresem: mojedane[at]carriere.com. Masz prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem. Zgodę możesz wycofać poprzez wysłanie oświadczenia o wycofaniu zgody na nasz adres korespondencyjny bądź adres e-mailowy: mojedane[at]carriere.com. Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz w naszej Polityce prywatności na stronie carriere.international._carriere

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Holandia,

Pomorskie

Pomorskie, Holandia
ID: 864807509