2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Śląskie
  5. Praca za granicą - Katowice
  6. Praca za granicą - Bogucice
Solutions Recruitment B.V.
Dodane Dzisiaj o 08:33

Orderpicker | Tommy Hilfiger, Michael Kors | Holandia | OD ZARAZ

Wynagrodzenie

18 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Bogucice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: HolandiaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Praca jako orderpicker na magazynie z ekskluzywną odzieżą!

Zakres obowiązków:

  • pakowanie

  • etykietowanie

  • prasowanie

Godziny pracy:

  • 2 lub 3 zmiany

Wynagrodzenie:

  • €13,64 h.brutto + dodatki zmianowe do €27,28 h/brutto

Oferujemy:

  • dodatek urlopowy: 10,87%, nawet do € 2496.09 brutto ( w skali przepracowanego roku)*

  • dodatek wakacyjny: 8,33 % , nawet do € 1912.83 brutto ( w skali przepracowanego roku)*

  • cotygodniowe wypłaty!

  • Holenderska umowa o pracę

  • dostęp do aplikacji w której znajdziesz swój planning, odcinki wypłat, zestawienia godzin

  • pomagamy w zorganizowaniu przejazdu prosto spod Twoich drzwi na miejsce zakwaterowania!

Wymagania:

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

  • Mile widziane prawo jazdy

Zakwaterowanie i ubezpieczenie:

  • € 125 – koszt tygodniowy zakwaterowania.

  • € 35,58 – kosz tygodniowy ubezpieczenia

Śląskie

Śląskie, Katowice, Bogucice
ID: 908202276