2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Cukiernik, piekarz
  5. Cukiernik, piekarz - Pomorskie
  6. Cukiernik, piekarz - Reda
Dodane 04 kwietnia 2024

Osoba do pieczenia ciast - catering dietetyczny

Wynagrodzenie

28,60 - 42 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Reda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Nasza firma mieści się w Redzie i zajmujemy się produkcją diet pudełkowych. Mamy ugruntowaną pozycję na rynku. Aktualnie do Zespołu poszukujemy doświadczonych, samodzielnych osób do pieczenia ciast

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie deserów zgodnie z opracowanymi recepturami

  • Wykonywanie zdrowszych odpowiedników tradycyjnych deserów, z użyciem naturalnych słodzików, warzyw, owoców, pełnoziarnistych i bezglutenowych mąk.

  • Dbanie o porządek na stanowisku i w miejscu pracy

  • Przestrzeganie systemów HACCAP i BHP

  • Praca w oparciu o standardy firmy

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w gastronomii lub przemyśle spożywczym – wymagane

  • Umiejętność sporządzania wypieków na większą, niż restauracyjna, skalę

  • Mile widziane doświadczenie w kuchni cateringowej

  • Dokładność i umiejętność organizacji czasu pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dyspozycyjności również w weekendy, gotowość i chęć do podjęcia pracy w systemie zmianowym

  • Czystości, staranności, rzetelności

  • Książeczka sanepidowska bądź chęć do jej wyrobienia

Oferujemy:

  • Atrakcyjne i pewne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i zaangażowania, wynagrodzenie wypłacane raz w miesiącu

  • Stałą pracę, niezależną od sezonu i kolejnych fal pandemii

  • Umowa zlecenie - stawka 28,60- 31,00 lub B2B- stawka 39,00-42,00

  • Zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu (lub więcej)

  • Odzież pracowniczą i wyżywienie

  • Komfortowe warunki pracy w zgranym zespole

  • Możliwość awansu wewnątrz struktury firmy

  • Prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach 8-16

  • Kontakt na numery telefonów: j.polski 53*****53 oraz j.ukraiński 88*****03 lub przez o przesłanie CV przez platformę olx

Lokalizacja

Reda,

Pomorskie

Pomorskie, Reda
ID: 856966657