2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Media i PR
  5. Media i PR - Śląskie
  6. Media i PR - Rybnik
Dodane 20 kwietnia 2024

Osoba do promocji Marki Osobistej na IG, FB, YT, TT

Wynagrodzenie

4 300 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rybnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy osoby do współtworzenia i promocji Marki Osobistej przedsiębiorcy. Tematyka: Biznes, Pieniądze, Inwestycje

Obowiązki:

Aktywne poszukiwanie rozmówców do wywiadów na kanale YouTube i do podcastu. Prowadzenie Social Mediów w celu rozwoju marki osobistej klienta, oraz tworzenie contentu. Tworzenie i publikacja fascynujących treści, które wyróżnią się na tle innych. Montaż rolek video na social media. Aktywne zaangażowanie się w interakcję z obserwatorami, bo ich uwaga jest dla nas kluczowa! Prowadzenie profilu socialmedia i kreowanie zjawiskowych materiałów. Kreatywne współtworzenie wizerunku marki w social mediach. Tworzenie treści m.in. na bloga.

Wymagania:

Zaangażowanie i umiejętność rozmowy z ludźmi w celu umówienia ich do kolejnego odcinka show i podcastu. Umiejętność tworzenia angażujących treści poprzez posty, rolki i relacje (oraz tworzenie tych treści np w aplikacjach typu CupCut itp) Pisanie dobrych tytułów i opisów do filmów, aby algorytmy lepiej je promowały Nietuzinkowa kreatywność, która przyciąga uwagę potencjalnych odbiorców.

Lokalizacja

Rybnik,

Śląskie

Śląskie, Rybnik
ID: 913180959