2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Wielkopolskie
  6. Pozostałe - Rosnówko
Dodane 08 kwietnia 2024

Osoba do prowadzenia warsztatów dla dzieci / animator

Lokalizacja

Rosnówko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Dołącz do naszego zespołu w Deli Park jako Animator !

Poszukujemy kreatywnych i energicznych animatorów, którzy dołączą do naszego zespołu i wzbogacą czas dzieci poprzez zabawę i edukację. Jeśli lubisz pracę z dziećmi oraz masz pedagogiczne podejście i potrafisz zarażać innych pozytywną energią, to szukamy właśnie Ciebie!

Obowiązki:

  • Prowadzenie angażujących zabaw dla dzieci w różnych grupach wiekowych.

  • Organizowanie i koordynowanie gier oraz aktywności edukacyjnych.

  • Tworzenie przyjaznej atmosfery dla dzieci.

  • Współpraca z zespołem w celu zapewnienia najwyższych standardów usług.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z dziećmi i umiejętność organizacji czasu wolnego.

  • Kreatywność i otwartość na ludzi.

  • Odpowiedzialność i umiejętność pracy w zespole.

  • Mile widziane wykształcenie pedagogiczne lub w trakcie studiów pedagogicznych.

Oferujemy:

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin lub na część etatu.

  • Możliwość pracy na umowę zlecenie.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Możliwość rozwoju i szkoleń.

Aplikacja: Jeśli jesteś osobą pełną entuzjazmu i gotową do podjęcia wyzwania pracy jako animator w Deli Park, prześlij swoje CV

Czekamy na Twoją aplikację!

Lokalizacja

Rosnówko,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Rosnówko
ID: 909612387