2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pracownik restauracji fast-food
  5. Pracownik restauracji fast-food - Wielkopolskie
  6. Pracownik restauracji fast-food - Gniezno
Dodane 22 kwietnia 2024

Osoba do przygotowywania i wydawania posiłków

Lokalizacja

Gniezno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Opis

Obowiązki:

  • Przyjmowanie zamówień na dania i napoje.

  • Prezentowanie klientom menu w sposób, który świadczy o gruntownej wiedzy na temat potraw, napojów i składników.

  • Współpraca z kuchnią i personelem lokalu, aby sprawnie podawać odpowiednie zamówienia.

  • Pomoc w utrzymaniu czystości, higieny i bezpieczeństwa restauracji.

  • Doręczanie rachunków i odbieranie zapłat.

  • Pilnowanie, aby naczynia kuchenne i obszar kuchni były czyszczone po zamknięciu lokalu.

Wymagania:

  • Doskonałe umiejętności w zakresie komunikacji pisemnej i werbalnej.

  • Umiejętność ustalania priorytetów i dobra organizacji.

  • Zdolność do pracy w dynamicznym środowisku i szybkim tempie.

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

  • Wysoka wytrzymałość na pracę w pozycji stojącej przez dłuższy czas.

Lokalizacja

Gniezno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Gniezno
ID: 856361512