2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Pomorskie
  5. Sprzątanie - Koleczkowo
Dodane 18 kwietnia 2024

Osoba do sprzątania na noc (powierzchnia produkcyjna)

Wynagrodzenie

28,10 - 29,10 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Koleczkowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Firma produkcyjna poszukuje osoby do sprzątania na nocna zmianę. Podkreślam godziny nocne. 18-6

Opis stanowiska:

• Prace porządkowe na halach produkcyjnych i w pomieszczeniach biurowych;

• Opieka nad stołówką pracowniczą.

• Utrzymanie porządku przestrzeni biurowej.

• Utylizacja i segregacja zwykłych odpadów

Chętnych zapraszam do kontaktu telefonicznego.

Praca od zaraz.

Lokalizacja

Koleczkowo,

Pomorskie

Pomorskie, Koleczkowo
ID: 912673326