2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Mazowieckie
  5. Sprzątanie - Warszawa
  6. Sprzątanie - Ochota
Dodane 21 maja 2024

Osoba do sprzątania - Warszawa Ochota – 20-30 h miesięcznie

Wynagrodzenie

35 - 37 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Jeśli:

- mieszkasz niedaleko ul. Racławickiej ( Warszawa OCHOTA )

- lubisz ład i porządek, a sprzątanie sprawia Ci przyjemność

- Jesteś rannym ptaszkiem i nie sprawia Ci problemu dwugodzinna praca we wczesnych godzinach rano (6.00-8.00)

To być może jesteś tą osobą której szukamy!

Szukamy bowiem osoby sprzątającej, która sprawnie posprząta małą placówkę medyczną, zanim lekarze rozpoczną pracę.

Oferujemy:

- pracę w zespole, gdzie każdy szanuje to co robisz, bo to co robisz jest naprawdę ważne

- czas pracy: ok 20 -30 h miesięcznie (ok. 2h-3h od pon do pt, co drugi tydzień)

- wynagrodzenie brutto 35 zł/h, co daje ok 700 -1050 zł brutto na miesiąc

- forma umowy: umowa-zlecenie lub umowa o dzieło

- praca w wybrane dni robocze z rana ( w godzinach: 6:00-8:00/9:00 co drugi tydzień od poniedziałku do piątku)

-w razie niedyspozycji drugiej Pani sprzątajęcej, możliwość przyjścia na zastępstwo (również pon-pt 06:00-08:00, oraz wybrane weekendy ok 5h-sprzątanie do wyboru sobota lub niedziela)

Zakres obowiązków:

- Będziesz, razem z drugą osobą sprzątającą, odpowiedzialna za utrzymanie czystości w niewielkiej placówce medycznej (140 m2)

- Będziesz sprzątać w placówce w wybrane dni rano 2-3 h (w dni robocze co drugi tydzień, co da łącznie 20-30h/mc)

-W razie niedyspozycji drugiej Pani sprzątajęcej, możliwość przyjścia na zastępstwo (również pon-pt 06:00-08:00)

- Do codziennych obowiązków w dni robocze z rana (oczywiście w dni kiedy będzie Twój dyżur) należeć będzie:

·         Wyrzucanie śmieci z koszy, zakładanie nowych worków.

·         Uzupełnianie brakujących w podajnikach pojemników z mydłem, płynem dezynf.

·         Zakładanie nowych ręczników papierowych, papieru toaletowego w gabinetach i łazience

·         Dokładne mycie wszystkich umywalek, zlewów i kranów.

·         Mycie/przecieranie wszystkich przedmiotów znajdujących się dookoła umywalek i zlewów (pojemników na ręczniki papierowe, pojemników na mydło, płyny dezynfekujące, wkłady zapachowe)

·         Dokładne mycie toalety i pisuaru (szt.1)

·         Dokładne mycie brodzików prysznicowych i armatury brodzikowej (szt.2)

·         Mycie płytek dookoła zlewów, umywalek, dookoła toalety i pisuaru, dookoła słuchawki prysznicowej

·         W razie potrzeby mycie luster (łazienka nad umywalką, szatnia dla personelu, sala ćwiczeń)

·         Odkurzanie podłogi, w tym za wózkami na kółkach (odsunąć wózki), pod kanapą i szafką w pok. Socjalnym

·         Mycie podłogi na mokro, w tym cokołów przypodłogowych

·         Odkurzanie szatni dla personelu (przełożyć buty, dokładnie odkurzyć pod butami i przetrzeć na mokro, poukładać buty z powrotem)

·         Przecieranie na mokro wszystkich parapetów

·         Przecieranie na mokro wszystkich biurek, drukarek, podstawek monitorów.

·         Przecieranie na mokro spodów leżanek, podłogi pod leżankami.

·         Przecieranie wierzchu leżanek płynem mikrozyda

·         Przecieranie wybranego sprzętu diagnostycznego: roweru stacjonarnego w gab.1 i 2., obudowy USG, metalowego stojaka pod komputer w gab. 1 i gab. 2

·         Przecieranie szafek w szatniach u góry, przecieranie z kurzu suszarki do włosów

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 843821497