2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Tłuszcz
Dodane 03 kwietnia 2024

osoba na stanowisko kierownika gospodarczego w szkole ponadpodstawowej

Wynagrodzenie

6 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tłuszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Opis

Obowiązki:

  • obsługa zamówień publicznych zgodnie z regulaminem obowiązującym w placówce, sporządzanie sprawozdań,

  • dokonywanie zakupów materiałów i wyposażenia niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania szkoły,

  • sporządzanie umów i prowadzenie ich rejestru,

  • organizowanie i nadzorowanie pracy obsługi (sprzątaczki, dozorcy, konserwatorzy),

  • odpowiedzialność za stan techniczny budynku i sprzętu szkolnego, porządek na terenie szkolnym,

  • prowadzenie ksiąg obiektów budowlanych,

  • obsługa programu "Inwentaryzacja",

  • organizacja przeglądów stanu technicznego maszyn i urządzeń,

  • prowadzenie rejestru wpływu faktur i rachunków, opisywanie ich i przekazywanie ich do realizacji finansowej do CUW,

  • ubezpieczanie majątku szkoły,

  • wprowadzanie danych do SIO (ze swojego zakresu),

  • doraźne prace w sekretariacie szkoły;

Wymagania:

  • bardzo dobre umiejętności w zakresie komunikacji pisemnej i werbalnej,

  • dobra organizacja i wielozadaniowość potrzebne do różnorodnych zajęć,

  • wysokie umiejętności interpersonalne zapewniające dobry kontakt ze wszystkimi pracownikami,

  • zdolności przywódcze potrzebne do radzenia sobie z wyzwaniami i nadzorowania pracowników,

  • doskonała znajomość pakietu MS Office oraz oprogramowania do zarządzania biurem;

Oferty zainteresowanych kandydatów przyjmujemy do 12 kwietnia 2024 roku.

Lokalizacja

Tłuszcz,

Mazowieckie

Mazowieckie, Tłuszcz
ID: 909263842