2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Reda
Dodane 03 kwietnia 2024

Osoba obsługująca teren zewnętrzny zakładu produkcyjnego

Wynagrodzenie

27,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Reda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jesteśmy ogólnopolską firmą zajmującą się produkcją cateringu dietetycznego z siedzibą w Redzie. Działamy na rynku od 2016 roku, a naszą siłą napędową są ludzie zgodnie z zasadą: jesteśmy drużyną i gramy zespołowo.

Obecnie poszukujemy OSOBĘ OBSŁUGUJĄCĄ TEREN ZEWNĘTRZNY ZAKŁADU PRODUKCYJNEGO.

Siedzenie w jednym miejscu Cię męczy? Lubisz coś zanieść, przenieść, a do tego lubisz porządek? Świetnie! Będziesz nieocenionym wsparciem dla naszego zespołu. Wiek nie jest ważny, są ważniejsze rzeczy!

Książeczka sanepidowska, to konieczność. Jeżeli nie posiadasz badań pokierujemy Cię w miejsce gdzie będziesz mógł je wyrobić.

TWOJE ZADANIA:

Nadzór nad gospodarką odpadami zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz zasadami firmy.

 Dbanie o porządek, czystość i estetyczny wygląd powierzonego terenu: Do obowiązków będzie należało regularne sprzątanie oraz utrzymanie czystości w wyznaczonych obszarach.

 Realizowanie prostych prac placowych: przenoszenie i przemieszczanie towarów, sprzętów oraz materiałów na terenie zakładu.

 Pielęgnacja zieleni: Do obowiązków będzie należało przycinanie drzewek, podlewanie oraz nawożenie roślin.

DOCELOWO OCZEKUJEMY:

  • chęci do pracy;

  • gotowości pracy w systemie zmianowym;

  • gotowości również w weekendy;

  • samodzielności w powierzonych zadaniach;

  • sumienności i odpowiedzialności;

  • przyjaznego nastawienia do ludzi.

MAMY DLA CIEBIE:

  • stabilne zatrudnienie,

  • wsparcie adaptacyjne;

  • przyjazną atmosferę;

  • ciepłe posiłki w godzinach pracy;

  • kawa, herbata, woda;

  • firmową odzież;

  • możliwość wypracowania nadgodzin.

Jeśli jesteś osobą, która chce aktywnie uczestniczyć w codziennej pracy na placu produkcyjnym oraz spełniasz nasze wymagania, czekamy na Twoje zgłoszenie!

Kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16,

j.polski: 53*****53,

j. ukraiński: 88*****03

Lokalizacja

Reda,

Pomorskie

Pomorskie, Reda
ID: 902612581