2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Kujawsko-pomorskie
  5. Sprzątanie - Toruń
Dodane 30 kwietnia 2024

Woźna oddziałowa do przedszkola.

Lokalizacja

Toruń

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Przedszkole Niepubliczne w Toruniu, ul. Gościnna 8 poszukuje woźnej oddziałowej na 1/2 etatu.

Niezbędne wymagania:

  • aktualna książeczka sanepidowska,

  • odpowiedzialność, sumienność, punktualność, kultura osobista,

  • umiejętność współpracy oraz nawiązywania kontaktu z dziećmi,

  • niekaralność.

Zakres obowiązków:

  • troska o ład i porządek w przedszkolu,

  • dbałość o należyty stan mienia przedszkolnego,

  • podawanie dzieciom posiłków,

  • pomoc dzieciom w czynnościach samoobsługowych,

  • utrzymywanie w czystości przydzielonych pomieszczeń,

  • okresowe mycie zabawek, leżaków, okien i drzwi ,

  • współpraca z nauczycielami, w tym pomoc w przeprowadzaniu zabaw i zajęć oraz uczestniczenie w spacerach, wyjściach, wycieczkach i uroczystościach przedszkolnych,

  • wykonywanie innych zadań zleconych przez dyrektora.

Termin rozpoczęcia pracy – od zaraz

Wymiar  zatrudnienia – 1/2 etatu.

Wynagrodzenie: 2 130,00 zł miesięcznie

Interesuje nas współpraca długoterminowa.

Wymagane dokumenty: (cv, list motywacyjny) prosimy o przesyłanie poprzez portal OLX wraz z odpowiednią klauzulą zamieszczoną poniżej.

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 825092855