2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Śląskie
  5. Sprzątanie - Tychy
Maspex
Dodane 25 kwietnia 2024

Osoba sprzątająca

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Twój zakres obowiązków
  • prowadzenie regularnej czynności sprzątania biura, w tym odkurzanie, mycie podłóg, dezynfekcja powierzchni oraz opróżnianie koszy na śmieci,
  • obsługa myjki jezdnej,
  • utrzymywanie czystości i porządku na terenie biura, toalet, kuchni, posadzek na hali magazynowej zgodnie z wytycznymi firmy,
  • wykonywanie innych zadań związanych z utrzymaniem czystości, jakie mogą być wymagane przez przełożonych.
Nasze wymagania
  • doświadczenie w pracy z myjką jezdną,
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy oraz skrupulatność w wykonywaniu obowiązków,
  • umiejętność obsługi prostych narzędzi i urządzeń czyszczących,
  • dobre umiejętności komunikacyjne i zdolność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzinowym.
To oferujemy
  • stabilność zatrudnienia gwarantowaną umową o pracę,
  • długą listę benefitów pozapłacowych, a wśród nich: wczasy pod gruszą, dobrowolne ubezpieczenie na życie, możliwość korzystania z karty Multisport, dobrowolną prywatną opiekę medyczną LUXMED, działania dedykowane dla rodziny jak wyprawka dla pierwszoklasisty.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Dokładna lokalizacja
Śląskie, Tychy
ID: 912713226