2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Wielkopolskie
  5. Sprzątanie - Stęszew
Dodane 15 kwietnia 2024

Osoba sprzątająca - SAS Stęszew

Lokalizacja

Stęszew

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Spółka SAS zajmuje się dystrybucją najwyższej jakości produktów do przemysłu meblowego, działamy na polskim rynku nieprzerwanie od 1994 roku, aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy w siedzibie naszej firmy w Stęszewie na stanowisko osoby sprzątającej.

Wymagania:

Sumienność.

Dokładność.

Zakres obowiązków:

Sprzątanie pomieszczeń socjalno-biurowych.

Oferujemy:

Pracę w stabilnej firmie

Umowa zlecenie od poniedziałku do piątku 16-18

Jasno określony zakres obowiązków.

Pracę w przyjaznym środowisku.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Sas Sp. z o.o. z siedzibą w Stęszewie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”. Informujemy, że Administratorem danych jest Sas Sp. z o.o. z siedzibą w Stęszewie przy ul. Bukowskiej 15. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wynawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Stęszew,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Stęszew
ID: 714234221