2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Mazowieckie
  6. Kelner, barman, barista - Ząbki
Dodane 10 maja 2024

Kelner cateringowy/ obsługa techniczna eventów

Wynagrodzenie

35 - 50 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Ząbki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

OPIS

Catering Ma Passion z siedzibą w Ząbkach k. Warszawy zatrudni osoby na stanowisko kelner cateringowy i obsługa techniczna eventów

PRACA NA STAŁE JAK I DORYWCZA NA POJEDYNCZE ZLECENIA

Zakres obowiązków:

  • obsługa eventów cateringowych/ wesel

  • samodzielna obsługa/dostawa prostych eventów firmowych

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • dostawa jedzenia, sprzętu, w dane miejsce

  • dbanie o czystość magazynu i aut

  • montaż i demontaż stanowisk bufetowych, zaplecza, dbanie o porządek podczas realizacji

  • rozładunek i załadunek aut przed i po evencie, weselu

  • ścisła współpraca z magazynierem i managerami

  • pomoc magazynierowi , kompletowanie sprzętu

Wymagania:

  • punktualność, sumienność

  • wysoka kultura osobista

  • prawo jazdy kat B.

  • nienaganne posługiwanie się w języku polskim

  • umiejętność pracy w zespole

  • dobra organizacja własnej pracy

  • dobra prezencja

  • brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej

  • dyspozycyjność również w weekendy

  • umiejętność jazdy autem dostawczym typu renault master kontener/winda do 3.5t

Oferujemy:

  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia ( okres próbny UZ lub B2B, póżniej warunki zatrudnienia do ustalenia)

  • dobrą i życzliwą atmosferę pracy

  • możliwość awansu

  • elastyczny grafik

Praca w okolicach 150-190godzin w miesiącu. Ilość godzin będzie zależeć od twoich chęci, doświadczenia i multizadaniowości :) W okresie letnim wymagana dyspozycyjność w większość weekendów.

Stawka netto zaczyna się od 32 zł/h, ale jeśli jesteś naprawdę dobrą i sumienną osobą będziemy mówić o zupełnie innym wynagrodzeniu

Przyjmiemy również osoby chcące dorobić jako kelner na pojedyncze wesela/eventy. Oferta skierowana do Panów.

Stawka do uzgodnienia.

Uprzejmie proszę o konkakt telefoniczny pon-pt wyłącznie w godz 9-17, w pozostałych godzinach i dniach sms lub kontakt za pomocą olx.

Lokalizacja

Ząbki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ząbki
ID: 917384084