2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Łódzkie
  5. Sprzątanie - Łódź
  6. Sprzątanie - Polesie
Dodane 09 maja 2024

osobę do sprzątania sklepu odzieżowego

Lokalizacja

Łódź, Polesie

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Szukasz pracy dodatkowej , dzwoń !!!

Czekamy na Ciebie!

Poszukujemy osoby do sprzątania sklepu odzieżowego

Lokalizacja: Łódź-Galeria Łódzka

Zadania:

sprzątanie sali sprzedażowej, przymierzalni, toalety

Wymagania:

-chęci do pracy

-dokładność

Oferujemy:

-praca w godz.5.00-7.00, 4 x w tygodniu ( poniedziałek, wtorek, czwartek, sobota)

-umowa zlecenie, stawka 27,70 brutto/h

-terminową wypłatę wynagrodzenia

Uprzejmie informujemy ,że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Na aplikacji prosimy zawarcie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę dla HR for Business sp z.o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business z siedzibą we Wrocławiu. ID: 88*****01 Wyświetlenia: 4426

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Polesie
ID: 900502228