2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Małopolskie
  6. Obsługa hotelowa - Poronin
Dodane 30 kwietnia 2024

Ośrodek Wypoczynkowy w Poroninie zatrudni Recepcjonistki / stów

Wynagrodzenie

5 000 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poronin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Ośrodek Wypoczynkowy Limba Grand Resort w Poroninie k. Zakopanego zatrudni Recepcjonistki / Recepcjonistów

Opis Stanowiska:

  • Obsługa gości ośrodka, meldowanie, wymeldowanie

  • Wprowadzanie rezerwacji, przyjmowanie opłat

  • Dokonywanie niezbędnych formalności związanych z pobytem gości

  • Zapewnienie wysokiej jakości usług świadczonych przez ośrodek

  • Znajomość języka angielskiego

  • Wysoka kultura osobista

  • Wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe

  • Doświadczenie w branży hotelarskiej mile widziane

Oferujemy:

  • Stałą pracę

  • Pracę w przyjaznej atmosferze

  • Pełne wyżywienie

  • Nocleg / pokoje kilkuosobowe /

  • Praca od zaraz

  • Płatne na dniówki

  • Szukamy osób które nie mają problemu z alkoholem

  • Nie posiadamy pokoi 1 oraz 2 osobowych dla par, pokoje 3 - 5 osobowe

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numer telefonu 60*****00 w godzinach 8:00 - 19:00

Jeśli nie odbieramy to prosimy o ponowny kontakt za kilkanaście minut.

Lokalizacja

Poronin,

Małopolskie

Małopolskie, Poronin
ID: 844436975