2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Warmińsko-mazurskie
  6. Sekretariat, recepcja - Kal
Dodane 12 kwietnia 2024

Ośrodek wypoczynkowy zatrudni Recepcjonistę/tkę

Lokalizacja

Kal

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Obowiązki:

  • Witanie i rejestracja przybyłych osób oraz udzielanie odpowiedniej pomocy i informacji.

  • Obsługa rezerwacji

  • Obsługa gości obiektu

  • Aktywna sprzedaż produktu hotelowego

  • Tworzenie produktów hotelowych

  • Nadzór nad pracownikami działów

  • Odbieranie telefonów oraz odpowiadanie na zapytania telefonicznie lub mailowo.

  • Obsługa rachunków oraz ich archiwizowanie, tworzenie dokumentacji klientów i innych dokumentów.

Wymagania:

  • Doświadczenie - mile widziane

  • Wykształcenie min. średnie

  • Obsługa urządzeń biurowych

  • Znajomość programów World i Excel

  • Umiejętność organizowania pracy własnej

  • Zaangażowanie, dyspozycyjność

  • Samodzielność w działaniu

  • Prawo jazdy kat. B

  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie

  • Dobre umiejętności komunikacyjne (werbalne i pisemne), gwarantujące przejrzystą komunikację z klientami, dostawcami oraz innymi pracownikami.

  • Umiejętności organizacyjne pozwalające na prowadzenie dokładnej dokumentacji i szybkie odnajdywanie ważnych informacji.

  • Umiejętność zachowania spokoju w skomplikowanych sytuacjach.

  • Umiejętności interpersonalne, które pozytywnie wpływają na satysfakcję klientów.

Lokalizacja

Kal,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Kal
ID: 898384358