2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Małopolskie
  6. Rehabilitacja i masaż - Kraków
  7. Rehabilitacja i masaż - Prądnik Biały
Dodane 16 kwietnia 2024

Osteopata dziecięcy

Lokalizacja

Kraków, Prądnik Biały

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do współpracy osteopaty dziecięcego.

Zakres obowiązków:

  • rehabilitacja niemowląt i dzieci,

  • prowadzenie pełnego procesu terapeutycznego dziecka,

  • sporządzanie dokumentacji medycznej,

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (mgr fizjoterapii) z ukończoną osteopatią

  • aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu,

  • doświadczenie w pracy z dziećmi,

  • wiedza praktyczna w zakresie terapii i rehabilitacji pediatrycznej,

  • łatwość nawiązywania kontaktów i budowania pozytywnych relacji z małymi Pacjentami oraz ich opiekunami,

  • wysoka kultura osobista, empatia,

  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • elastyczny grafik,

  • pracę w życzliwej atmosferze i w zgranym zespole,

  • nowocześnie urządzone gabinety z odpowiednim wyposażeniem,

  • darmowy parking,

  • dobrą kawę :)

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Prądnik Biały
ID: 912345581