2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Mazowieckie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Warszawa
  7. Zarządzanie sprzedażą - Śródmieście
H&M
Dodane 26 kwietnia 2024

&Other Stories, Kierownik Działu, Westfield Arkadia, Warszawa

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

&Other Stories to marka modowa oferująca naszym klientkom szeroką gamę odzieży, obuwia, torebek, akcesoriów, biżuterii, bielizny oraz kosmetyków, kreująca ich własny, niepowtarzalny styl. Kolekcje projektowane w naszym atelier są różnorodne, z dużą dbałością o szczegóły. Stawiamy na wysoką jakość w przystępnej cenie.

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie doskonałej obsługi klienta,

  • Inicjowanie i kontrola działań zapewniających sprzedaż,

  • Rekrutacja, szkolenie, ocena i rozwój doradców sprzedaży w Twoim zespole,

  • Planowanie i organizacja pracy działu zgodnie z potrzebami biznesowymi,

  • Zapewnienie zysku poprzez kontrolę kosztów i zapobieganie stratom.

Nasze wymagania

  • Doskonałe umiejętności interpersonalne,

  • Chęci rozwoju oraz pozytywne nastawienie,

  • Dobra organizacja oraz zdolności do ustalania priorytetów w zależności od potrzeb,

  • Umiejętność planowania i radzenia sobie z wieloma zadaniami jednocześnie,

  • Rozwinięte zdolności sprzedażowe i umiejętność zarządzania biznesem z uwzględnieniem aktualnych trendów w modzie,

  • Dobra znajomość języka angielskiego,

  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego.

  • Doświadczenie w sprzedaży i zarządzaniu zespołem.

To oferujemy

  • Umowę o pracę,

  • Program szkoleń wstępnych i rozwojowych,

  • Dodatek finansowy na zakup najnowszej kolekcji,

  • 25% zniżki na zakupy w sklepach grupy H&M,

  • Okazjonalne kupony i bonusy w ciągu roku,

  • Bonusy za polecenie nowych pracowników,

  • Aplikację do nauki języków obcych,

  • Dopłatę do karnetów sportowych,

  • Dopłatę do ubezpieczenia na życie i prywatnej opieki medycznej,

  • Szerokie możliwości rozwoju, również globalnie #WhenYouGrowWeGrow (ponad 70% procesów rekrutacyjnych to rekrutacje wewnętrzne).

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 911278578