2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Mazowieckie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Sękocin Nowy
Dodane 22 kwietnia 2024

Pakowacz do sklepu internetowego pakowanie paczek

Lokalizacja

Sękocin Nowy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy Pana na stanowisko PAKOWACZ

Miejsce pracy: Sękocin Nowy, k.Janek

Wymiar pracy: Pełen etat

Czas pracy: Od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

(WEEKENDY WOLNE!!)

Zakres obowiązków:

  • Obsługa zamówień klientów, m. in. z serwisu Allegro,

  • Pakowanie przesyłek, sprawdzanie poprawności działania przedmiotów, dołączanie instrukcji obsługi, itd.,

  • Przekazywanie przesyłek do kurierów,

  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy,

  • Bieżące wsparcie zespołu

Wymagania:

  • Zdolności manualne, umiejętność estetycznego pakowania i zabezpieczania przesyłek.

  • Dokładność, staranność, orientacja na wyniki, zapał do pracy.

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera,

  • Sumienność, punktualność i odpowiedzialność

Mile widziane:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Znajomość programu BaseLinker,

  • Prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie,

  • Możliwość wyboru typu umowy (po okresie próbnym),

  • Prace w młodym zespole,

  • Normowany czas pracy

Bardzo prosimy o przesłanie aplikacji z klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Lokalizacja

Sękocin Nowy,

Mazowieckie

Mazowieckie, Sękocin Nowy
ID: 681269257