2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Opolskie
  6. Obsługa produkcji - Opole
Dodane 08 kwietnia 2024

Pakowacz - Dział Pakowania

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy producentem odzieży sportowej. Zajmujemy się głównie przetwarzaniem tkanin poliestrowych na odzież sportową i roboczą. Jako producent produkujemy odzież sportową dla wielu znanych marek sportowych w Polsce i Holandii. Naszą odzież można zobaczyć w prawie wszystkich dyscyplinach sportowych pod różnymi markami sportowymi.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Pakowacz

Godziny pracy: 8:00-16:00 - jedna zmiana!

Miejsce wykonywania pracy: Opole

Zakres obowiązków:

- Pakowanie odzieży sportowej do foliowych worków, naklejanie etykiet na spakowane produkty, pakowanie do kartonów, wg otrzymanych zleceń.

- Prasowanie gotowej odzieży w całości lub jej części przed spakowaniem.

- Przenoszenie kartonów: z rzeczami do spakowania oraz z rzeczami już spakowanymi do wysyłki (kartony o wadze powyżej 30kg).

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o wysyłanie CV wraz z danymi kontaktowymi poprzez OLX.

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 910280283