2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Kujawsko-pomorskie
  5. Prace magazynowe - Toruń
Dodane 23 kwietnia 2024

Pakowacz / Magazynier w sklepie internetowym

Wynagrodzenie

4 250 - 5 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma IMP Polska poszukuje pracownika na stanowisko Magazynier / Pakowacz.

Praca od zaraz.

Charakterystyka pracy:

  • praca w godzinach 8 - 16

  • praca w dniach od poniedziałku do piątku

  • miejsce pracy: Toruń

Obowiązki:

  • przygotowanie oraz pakowanie zamówień w oparciu o zlecenie

  • przyjmowanie oraz rozkładanie dostaw

  • dbałość o porządek na terenie magazynu

  • kontrola stanów magazynowych

Wymagania:

  • chęci do pracy oraz punktualność

  • sprawność fizyczna

CV proszę składać przez OLX.

W treści dokumentów aplikacyjnych prosimy o umieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Informujemy, że będziemy kontaktować się w wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 835989132