2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Bytkowo
Dodane Dzisiaj o 05:54

Pakowacz/ Pakowaczka

Lokalizacja

Bytkowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma PLASTEMA działająca w zakresie przetwórstwa tworzyw sztucznych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób na stanowisko:

PAKOWACZ

Opis stanowiska:

• pakowanie asortymentu

• etykietowanie

• przygotowania wysyłek paczkowych oraz paletowych

• obsługa wysyłek z magazynu

• kontrola jakości produktów podczas pakowania

Wymagania:

• dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym ( w 1 etapie będzie to praca 2 zmianowa)

• chęć i motywacja do pracy,

• odpowiedzialność i samodzielność,

• mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

• stałe zatrudnienie,

• umowa o pracę,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji przez portal OLX

Do CV należy dodać klauzulę :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Lokalizacja

Bytkowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Bytkowo
ID: 897199342