2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Łubiana
Dodane 03 maja 2024

Pakowacz / Pakowaczka

Wynagrodzenie

5 000 - 6 853 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łubiana

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Duża fabryka porcelany zaprasza do składania aplikacji na stanowisko - pakowacz produktów.

Rodzaj umowy

  • Umowa zlecenie

Zakres obowiązków

  • układanie pudełek z porcelaną;

  • dostarczanie surowców i opakowań na linie produkcyjne oraz ich rozładunek.

Wymagania

  • zdolności manualne;

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Harmonogram

Praca w systemie 2-zmianowym (6-18 18-6) od poniedziałku do piątku lub w systemie trzyzmianowym czterobrygadowym (6-14, 14-22, 22-6)

Stawka godzinowa 21,50 zł netto. Wynagrodzenie miesięczne od 3612 - 4950 zł netto.

Masz poniżej 26 lat i studiujesz/planujesz rozpocząć studia? Dołącz do projektu studiujepracuje.pl i zyskaj:

  • bezpłatną naukę na najlepszych uniwersytetach lub szkołach policealnych w Polsce;

  • bezpłatne zakwaterowanie przez cały okres studiów lub dopłata w wysokości 600 zł dla osób wynajmujących mieszkanie we własnym zakresie;

  • zwrot kosztów dojazdu do placówki oświatowej i do pracy (do 150 zł);

  • 1800 zł premii wakacyjnej (raz w roku);

  • ubezpieczenie zdrowotne w publicznym systemie opieki zdrowotnej;

  • prywatną opiekę medyczną, z dostępem do pełnego zakresu usług medycznych, świadczonych przez specjalistów medycznych na terenie całego kraju.

Lokalizacja

Łubiana,

Pomorskie

Pomorskie, Łubiana
ID: 914682149