2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubelskie
  6. Obsługa produkcji - Lublin
Dodane 12 kwietnia 2024

Pakowacz - PERMEDIA SP. Z O.O.

Wynagrodzenie

28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy jednym z wiodących producentów środków barwiących w Polsce.

W związku z dynamicznym rozwojem do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowiska

Pakowacz.

Miejsce pracy: Lublin

ZADANIA I OBOWIĄZKI:

  • Pakowaniem gotowego produktu,

  • Prace porządkowe,

  • Prace okołoprodukcyjne

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie minimum zawodowe,

  • Gotowość do wykonywania obowiązków w systemie pracy dwuzmianowej (poniedziałek – piątek)

  • Dobra organizacja pracy własnej,

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie z ugruntowana pozycją,

  • Premię uznaniową

  • Możliwość awansu i przyuczenia na wyższe stanowisko,

  • Pakiet medyczny,

  • Atrakcyjny pakiet socjalny.

 Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji przez portal OLX.

I. DANE OSOBOWE I ADMINISTRATOR

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej RODO) informujemy, że:

Administratorem danych osobowych jest Permedia Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie przy ul. Grenadierów 9, 20-331 Lublin, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sad Rejonowy Lublin – Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000059588, NIP: 7120150875, REGON: 430413516, (zwana dalej jako „Administrator”).

II. CEL PRZETWARZANIA DANYCH Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzonym procesem rekrutacyjnym oraz w celu wprowadzenia danych osobowych do bazy Administratora i ich przetwarzania na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych.

III. PODSTAWA PRAWNA PRZETWARZANIA DANYCH

Dane Osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy art. 6 ust. 1 lit. a) ,  art. 6 ust. 1 lit b , art. 6 ust. 1 lit. c RODO,.c) art. 6 ust. 1 lit. f RODO,

IV. ODBIORCY DANYCH

Dostęp do Danych Osobowych mogą posiadać:

a)   upoważnieni pracownicy b)   usługodawcy, którym w drodze umowy powierzono przetwarzanie Danych Osobowych na potrzeby realizacji usług świadczonych dla Administratora, w szczególności takie podmioty jak podmioty świadczące usługi IT oraz ich upoważnieni pracownicy, w zakresie niezbędnym do prawidłowego wykonania tych usług, c)podmioty uprawnione do otrzymania Danych Osobowych na podstawie przepisów prawa,d)  dostawcy usług zaopatrujących Administratora w rozwiązania techniczne oraz organizacyjne, umożliwiające realizację umowy o współpracy handlowej oraz zarządzanie organizacją Administratora (w szczególności firmy kurierskie i pocztowe),e)dostawcy usług prawnych i doradczych oraz wspierający Administratora w dochodzeniu należnych roszczeń (w szczególności kancelarie prawne, podatkowe, firmy windykacyjne),

V. OKRES PRZECHOWYWANIA DANYCH

Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do konkretnego przetwarzania danych tj. do momentu zakończenia procesu rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko,

  • W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Administratora - do momentu wycofania tej zgody, nie dłużej niż 6 miesięcy od momentu wyrażenia zgody,

  • w przypadku udostępnienia danych - do momentu wycofania tej zgody.

  • Po wskazanym wyżej okresie przez czas, w którym przepisy prawa nakazują przechowanie danych lub przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

VI. ZASADY GROMADZENIA DANYCH

Podanie Danych Osobowych przez osobę, której dane dotyczą jest dobrowolne ale jest warunkiem koniecznym do podjęcia współpracy. Niepodanie danych oznaczonych, jako wymagane uniemożliwia Administratorowi zawarcie i realizację czynności.

VI PRAWA ZWIĄZANE Z PRZETWARZANIEM DANYCH OSOBOWYCH

Osoba, której dane dotyczą posiada następujące prawa:a)   prawo żądania od Administratora dostępu do swoich Danych Osobowych oraz do ich sprostowania,b)   prawo do ograniczenia przetwarzania jej danych w sytuacjach i na zasadach wskazanych w art. 18 RODO lub do ich usunięcia zgodnie z art. 17 RODO,c)   prawo do przeniesienia Danych Osobowych zgodnie z art. 20 RODO,d)   Prawo do wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec przetwarzania jej Danych Osobowych z przyczyn związanych z jej szczególną sytuacją, o którym mowa w art. 21 ust. 1 RODO,

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 871769793