2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Marysin
Magazynier PL
Dodane 26 kwietnia 2024

Pakowacz/ Pracownik magazynu

Wynagrodzenie

27,70 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Marysin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Dla naszego Klienta – firmy ecommece oferującej odzież, obuwie oraz akcesoria poszukujemy osoby na stanowisko:

Pakowacz/ Pracownik Magazynu

praca w nowoczesnym magazynie

obowiązki

·        Kompletacja zamówień

·        przepakowanie dostaw

·        obsługa zwrotów towaru do magazynu

oferujemy:

·        pracę od pon. - pt.

·        system dwuzmianowy 6-18, 18-6

·        stawka godzinowa

·        możliwość rozwoju zawodowego

·        Miejsce pracy : Marysin

oczekujemy :

  • dyspozycyjności

  • zaangażowania w powierzone zadania

  • mile widziane osoby uczące się

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta wyślij nam swoje CV , zadzwoń lub wyślij sms "MARYSIN"

a my skontaktujemy się z Tobą.

certyfikat nr 27181

1.        Administratorem Pani/Pana danych osobowych (dalej: Administrator) jest: Magazynier PL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Warszawie (03-301) przy ul. Jagiellońskiej 78/68B, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000936183, NIP: 1133046622, REGON: 520596467.

Z Administratorem można kontaktować się pisemnie, za pomocą poczty tradycyjnej na adres: ul. Jagiellońska 78/68B, 03-301 Warszawa.

2.        Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. w oparciu o wyrażoną przez Państwa zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

3.        Przetwarzanie Państwa danych odbywa się w następujących celach: prowadzenia rekrutacji na stanowiska pracy, spełnienia obowiązków w zakresie ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych, sprawozdawczości podatkowej, a także w celach rachunkowych i księgowych.

4.        Udzielenie przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne, aby Administrator mógł zrealizować wobec Państwa cele, określone w pkt 3 powyżej.

5.        Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do wypełnienia celów, dla których zostały zebrane, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia się ewentualnych roszczeń oraz przez okres trwania ewentualnych obowiązków o charakterze publicznoprawnym, ciążących na Administratorze, jak np. obowiązek sprawozdawczości podatkowej, czy w celu zapobiegania nadużyciom i oszustwom, ale nie dłużej niż przez okres 10 lat.

6.        Pragniemy jednocześnie poinformować, że Państwa dane osobowe mogą być udostępniane naszym kontrahentom w celu prawidłowej realizacji celu, dla którego dane osobowe zostały zebrane.  Do Państwa danych mogą też mieć dostęp nasi podwykonawcy (podmioty przetwarzające), np. firmy księgowe, prawnicze, informatyczne, likwidatorzy szkód, wykonawcy usług w ramach likwidacji szkód.

7.        W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych przysługuje Państwu prawo do:

·          wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.

·          żądania od Administratora dostępu do Państwa danych osobowych,

·          żądania od Administratora sprostowania Państwa danych osobowych,

·          żądania od Administratora usunięcia Państwa danych osobowych,

·          żądania od Administratora ograniczenia przetwarzania Państwa danych osobowych,

·          wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych osobowych,

·          przenoszenia Państwa danych osobowych,

·          wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Z powyższych praw można skorzystać poprzez kontakt pocztą tradycyjną na adres: ul. Jagiellońska 78/68B, 03-301 Warszawa

Lokalizacja

Marysin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Marysin
ID: 911278776