2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Kartoszyno
Dodane 21 maja 2024

Pakowacz - pracownik produkcji

Lokalizacja

Kartoszyno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

AMHIL EUROPA Spółka z o.o. w Kartoszynie, przedsiębiorstwo z grupy  Wentworth Technologies, będące producentem opakowań z tworzyw sztucznych, poszukuje pracowników na  stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI – PAKOWACZ

miejsce pracy: Kartoszyno ( gmina Krokowa, powiat pucki)

Zakres obowiązków:

  • pakowanie wyrobu gotowego  z tworzyw sztucznych (kubki  i wieczka)

  • kontrola wizualna i znakowanie produktu

  • sprawdzanie zgodności produktu z aktualnie obowiązującą specyfikacją

  • dbanie o czystość obsługiwanego odcinka linii produkcji

  Oczekiwania :

  • dyspozycyjność – gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,

  • praca dla osób bez doświadczenia (prace na linii produkcyjnej przy pakowaniu)

  • umiejętność pracy w zespole

  • preferowane wyniki z  sanepidu do kontaktu z żywnością nie starsze niż 3 miesiące

    OFERUJEMY:

·       zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·       pełne przeszkolenie na stanowisku pracy

·       system premiowy m.in. premia od wyników produkcyjnych

·       program poleceń pracowników

·       benefit sportowy (karta MultiSport)

·       pracę w stabilnej firmie będącej liderem na rynku

·       oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji

·       możliwość rozwoju i awansu.

 Zatrudnienie bezpośrednio przez firmę Amhil Europa (nie przez agencje)

 Więcej informacji o  firmie na www.amhil.eu

Lokalizacja

Kartoszyno,

Pomorskie

Pomorskie, Kartoszyno
ID: 916648697