2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Gniezno
Dodane 26 kwietnia 2024

Pakowacz w cateringu dietetycznym

Wynagrodzenie

27,70 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gniezno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Fresh Sp z o.o.

Firma cateringowa o ugruntowanej pozycji w branży dostawców gotowych zdrowych posiłków dla klientów indywidualnych i biznesowych na terenie Polski, poszukuje osoby na stanowisko:

Pakowacz - cały etat

Miejsce pracy: Modliszewo, 5 min drogi od Winiar w kierunku Żnina

Zakres obowiązków:

·      Pakowanie posiłków dietetycznych zgodnie z wytycznymi

·      Dbanie o estetykę dań

·      Pilnowanie utrzymania wysokich standardów pakowania posiłków dietetycznych

·      Utrzymanie czystości w pomieszczeniu

Wymagania:

·      Praca w zespole i komunikatywność

·      Dokładność dbanie o estetykę posiłków

·      Szybkie uczenie się

·      Zdolność manualne

·      Zaangażowanie

·      Książeczka do celów sanepid

Oferujemy:

·      Stałą pracę zgodnie z grafikiem po 8-9h w przedziale godzinowym: 7-19:00

·      Praca 5 dni w tygodniu, w tym soboty pracujące (odbiór dnia wolnego za sobotę w tygodniu)

·      Pakiet socjalny: premie, obiady pracownicze, rabat na catering dietetyczny, ubezpieczenie grupowe

·      Okres szkoleniowy

Wartość wynagrodzenia podane w kwocie brutto, możliwość pracy na działalności nierejestrowej.

Rozpatrujemy tylko podania zawierające CV.

Lokalizacja

Gniezno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Gniezno
ID: 914629802