2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Zabrze
Bożena Wszołek
Dodane Dzisiaj o 13:26

Pakowacz wyrobów gotowych

Lokalizacja

Zabrze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

APT Domino Polska Sp. z o.o. ,  nr certyfikatu 5070, w chwili obecnej dla swojego klienta - producenta profili i uszczelek z pianki syntetycznej w Zabrzu - prowadzi rekrutacje na stanowisko:   Pakowacz

Miejsce pracy: Zabrze ( zabrzańska specjalna strefa ekonomiczna)

Zadania

  • Bieżąca obsługa urządzenia - ustawianie parametrów
  • Sortowanie wyprodukowanych elementów i pakowanie bezpośrednio z urządzeń w kartony
  • Kontrola i dbanie o wysoką jakość wykonywanych produktów
  • Oklejanie etykietami produktów oraz kartonów zbiorczych

Oczekujemy

  • Duża chęć i motywacja do pracy
  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Dyspozycyjność do pracy na 3 zmiany
  • Sumienność , dokładność i rzetelność
  • Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego się nauczysz!

Oferujemy

  • Umowę o pracę tymczasową w pełnym wymiarze czasu pracy , tj 8 godzin na zmianę
  • System III zmianowy (5-13 ; 13-21; 21-05)
  • Bardzo duże możliwości rozwoju
  • Praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji
  • Praca w miłej atmosferze

Oferta skierowana wyłącznie do mężczyzn z uwagi na ciężar produktu określony w BHP.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Zabrze,

Śląskie

Śląskie, Zabrze
ID: 912189490