2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Pruszków
Dodane 03 maja 2024

Pakowacz: zgarnij do 6300zł brutto- praca na sezon, bez doświadczenia!

Lokalizacja

Pruszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Ofertujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
  • Darmowy transport: Sochaczew i Żyrardów, BłonieStawkę 28zł/h brutto + premię za wydajność w wysokości 20% z podstawy
  • Bonus za Smart Week 500 zł
  • Dodatek do zleceń weekendowych 50zł brutto
  • Całkowite wdrożenie do pracy
  • Dofinansowanie do posiłków pracowniczych
  • Opiekę Konsultanta Manpower w procesie rekrutacji oraz zatrudnienia
  • Dostęp do pakietu ManpowerGroup Premium (Karta Multisport, ubezpieczenie na życie, opieka medyczna) - zniżki do kin, teatrów, restauracji, dofinansowanie do okularów, do szkół wyższych oraz nowoczesnej platformy pracowniczej

Zadania na stanowisku:

  • Kompletowanie i pakowanie paczek
  • Kontrola pakowanych zamówień
  • Praca ze skanerem magazynowym

Wymagamy jedynie:

  • Dyspozycyjności do pracy systemie zmianowym pn- pt 6:00 - 14:00/ 14:00 - 22:00  oraz /Sb 8:00 - 16:00/Nd 8:00 - 16:00/ 12:00 - 20:00 (możliwość wystąpienia zmian nocnych)

Zainteresowany/a?

Aplikuj już teraz, a my odezwiemy się, przedstawimy szczegóły i umówimy na spotkanie! Jak aplikować: Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji poprzez kliknięcie w opcję APLIKUJ na stronie i wypełnienie formularza.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Dziękujemy wszystkim kandydatom za zainteresowanie naszą ofertą pracy.

Nr. ref. PKZ/173/KKK Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Pruszków,

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Pruszków
ID: 914700197