2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Wielkopolskie
  5. Praca za granicą - Chludowo
Dodane 22 kwietnia 2024

PAKOWANIE eksportowe maszyn (foliowanie, montaż skrzyń, załadunki)

Lokalizacja

Chludowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Kraj: NiemcyDoświadczenie nie jest wymagane

Opis

Relopack Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko: PAKOWACZ

Firma zajmująca się pakowaniem przemysłowym poszukuje doświadczonego i odpowiedzialnego operatora

Wymagane umiejętności i kwalifikacje:

  • Uprawnienia na wózek widłowy

  • Doświadczenie w obsłudze suwnicy (z poziomu roboczego)

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Podstawy języka niemieckiego (komunikatywny poziom)

  • Doświadczenie w pracy na podobym lub pokrewnym stanowisku

Obowiązki:

  • Przygotowywanie zamówień do wysyłki i pakowanie towarów zgodnie z wytycznymi

  • Obsługa wózka widłowego i suwnicy do przenoszenia i składowania towarów

  • Przygotowywanie dokumentów i etykietowanie opakowań

  • Monitorowanie jakości opakowań i zgodności z przepisami

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy

  • Możliwość zdobywania nowych kwalifikacji i rozwoju zawodowego

  • Przyjazne środowisko pracy i profesjonalny zespół

Jeśli posiadasz wymagane umiejętności i doświadczenie oraz jesteś gotowy(a) do podjęcia wyzwań, czekamy na Twoje zgłoszenie.

Prosimy o przesłanie swojego CV. Osoby zainteresowane, prosimy o przesyłanie CV.

Lokalizacja

Chludowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Chludowo
ID: 676091641