2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Piła
Dodane 03 kwietnia 2024

Pakowanie paczek, praca na magazynie, wysyłka zamówień

Lokalizacja

Piła

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Sklep internetowy poszukuje pracowników do pracy na magazynie związanej z pakowaniem paczek oraz przygotowaniem towaru do wysyłki.

Kluczowe zadania:

  • przygotowanie towaru do wysyłki

  • pakowanie paczek (przedział wagowy 10-30 kg)

  • rozważanie towarów

  • obsługa sprzętu magazynowego

  • obsługa towaru wjeżdżającego/wyjeżdżającego

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • system premiowy

  • praca w godzinach porannych

  • możliwość dorobienia po godzinach

Wymagania:

  • umiejętność współdziałania w zespole

  • umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu

  • szybkie przyswajanie informacji

  • praca w godzinach 6-14 (możliwość zmiany 8-16)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez formularz OLX.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Lokalizacja

Piła,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Piła
ID: 909127641