2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Dolnośląskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Wrocław
  6. E-commerce (handel internetowy) - Krzyki
Dodane 23 kwietnia 2024

Pakowanie paczek/Pracownik magazynowy/Obsługa klienta- Infinityfashion

Wynagrodzenie

27,70 - 29 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymagane

Poszukujemy PRACOWNIKA DO PAKOWANIA ZAMÓWIEŃ / PRACOWNIKA DO OBSŁUGI KLIENTA oraz do obsługi Magazynu w naszym zespole BIUROWO – MAGAZYNOWYM w naszym SKLEPIE INTERNETOWYM.

Preferujemy kobiety, ze względu na łatwość poruszania się w świecie mody dla Pań, siedziba jest przy ul. Kupieckiej 10 na Oporowie :)

Tu sprawdzisz czym się zajmujemy: www.infinityfashion.pl

Prosimy o wysyłanie CV wraz ze zdjęciem

Wraz z CV prześlij nam informację, które stanowisko Cię interesuje :)

PAKOWANIE:

Zadania:

• Pakowanie Zamówień (praca z kolektorem oraz na skanerach - picking)

• Przygotowywanie produktów do wysyłki

• Drobne prace magazynowe (układanie/odwieszanie ubrań/sortowanie/metkowanie)

• Wydawanie paczek kurierom

• Przyjęcia towaru

• Dbanie o porządek na stanowisku pracy

• Doświadczenie w pracy w branży modowej będzie dodatkowym atutem

OBSŁUGA KLIENTA:

Zadania:

• Obsługa klienta telefon/mail/social media

• Prowadzenie Fanpage Facebook / Instagram(administracja wiadomości/komentarzy/planowanie postów/stories)

• Dbanie o zadowolenie klienta

• Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów

OBSŁUGA MAGAZYNU:

Zadania:

• Przyjęcie towaru (odzież)

• Obsługa Magazynu przyjęcia/wydania

• Tworzenie opisów produktów na stronie internetowej

• Kontrola jakości przyjmowanych produktów

Wymagania:

• Skrupulatność i dokładność

• Dobre zdolności manualne

• Motywacja do pracy

• Mile widziane doświadczenie w obszarze sklepów internetowych

• Mile widziany status studenta zaocznego

• Znajomość branży odzieżowej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

• Umowę zlecenie na okres próbny, umowę o prace po okresie próbnym

• Pracę w nowoczesnym zakładzie

• PN - PT 8-16

• Możliwość rozwoju

• Pracę w doświadczonym zespole Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

www.infinityfashion.pl

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 797856879