2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Łódzkie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Brzeziny
Dodane 16 kwietnia 2024

Pakowanie paczek sklep internetowy

Wynagrodzenie

28 - 28,10 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Brzeziny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

Efektywne pakowanie paczek w celu wysyłki tego samego dnia.

Przyjmowanie i sprawdzanie dostaw.

Systematyczne układanie towaru na półkach.

Utrzymywanie porządku i czystości na stanowisku pracy oraz w magazynie.

Samodzielna organizacja stanowiska i czasu pracy w celu optymalizacji procesów.

Wymagania:

Odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Energia i zaangażowanie w realizowane projekty.

Logiczne myślenie oraz umiejętność efektywnej organizacji własnej pracy.

Doświadczenie w pracy na magazynie będzie dodatkowym atutem.

Konsekwentność w działaniu oraz profesjonalne podejście do obowiązków.

Oczekujemy: Szukamy osób, które traktują pracę poważnie i z odpowiedzialnością. Nie tolerujemy podejścia typu "olewanie" czy brak zaangażowania.

GODZINY PRACY od 7 do 15 od poniedziałku do piątku.

W naszej firmie liczy się przede wszystkim własna inicjatywa, odpowiedzialność oraz umiejętność samodzielnej pracy. Oczekujemy, że każdy pracownik będzie trzymał się ustalonych standardów i wytycznych.

Co oferujemy: Praca w naszej firmie, choć prosta w swej istocie - polegająca głównie na pakowaniu paczek - wymaga dużej energii i jest pracą pod presją czasu.

To nie jest miejsce dla osób, które nie potrafią sprostać wyzwaniom związanym z szybkim tempem pracy.

Umowę zlecenie z wynagrodzeniem w wysokości 28 zł/h. Pracę w dobrze zorganizowanym zespole, gdzie każdy jest odpowiedzialny za swoje zadania.

Jeśli jesteś osobą, która potrafi działać z inicjatywą, nie potrzebuje ciągłego nadzoru i potrafi efektywnie organizować swój czas pracy, czekamy na Twoje zgłoszenie!

Lokalizacja

Brzeziny,

Łódzkie

Łódzkie, Brzeziny
ID: 874318156