2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Wejherowo
Dodane 24 kwietnia 2024

Pakowanie żywności

Wynagrodzenie

5 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wejherowo

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Do naszej rozwijającej się firmy z branży gastronomicznej poszukujemy osób do pakowania żywności.

Praca od SOBOTY do ŚRODY

Zmian dzienna Start – 9:00, zmiana nocna Start - 18:00.

Czas pracy średnio 8-10h.

Miejsce pracy: Rumia

Obowiązki:

  • Nakładanie gotowych potraw do tacek,

  • Zgrzewanie tacek.

Wymagania:

  • Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne - warunek konieczny,

  • Chęci do pracy,

  • Mile widziany status studenta.

Oferujemy:

  • Pierwszy miesiąc umowa zlecenie,

  • Po miesiącu zatrudnienie na podstawie współpracy B2B (własna działalność),

  • Osoby ze statusem studenta/ucznia pozostają na umowie zlecenie,

  • Stawki (dla studenta/ucznia BRUTTO = NETTO):

    Zmiana dzienna: 255 brutto /dzień,

    Zmiana nocna: 275 brutto /noc,

  • Praca na pełen etat,

  • Program prywatnego ubezpieczenia grupowego na zdrowie i życie,

  • Zniżki na nasze produkty,

  • Możliwość zakupu karty Multi Sport.

Osoby zainteresowane proszę o wysłanie CV.

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informując, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji zgodnie z RODO: ''Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Lokalizacja

Wejherowo,

Pomorskie

Pomorskie, Wejherowo
ID: 912682924