2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Dolnośląskie
  6. Obsługa hotelowa - Krotoszyce
Dodane 17 kwietnia 2024

Pałac Krotoszyce*** zatrudni Recepcjonistę

Lokalizacja

Krotoszyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zakres obowiązków:

-bieżąca, profesjonalna obsługa gościa hotelowego,

-dokonywanie rezerwacji telefonicznych i internetowych,

-wystawianie dokumentów sprzedaży,

-ścisła współpraca z innymi działami hotelowymi w celu zapewnienia sprawnej i kompleksowej obsługi gości ma najwyższym poziomie

Wymagania:

-wykształcenie minimum średnie

-znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie

-systematyczność oraz bardzo dobra organizacja pracy,

-samodzielność, komunikatywność

-znajomość środowiska Microsoft oraz obsługa urządzeń biurowych

-umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych

Oferujemy:

-system pracy zmianowy na co dzień w godz. 6-15/15-23, okazjonalnie 6-18/18-6

-ciekawą pracę dającą możliwości zdobycia doświadczenia w młodym kreatywnym zespole

-praca na podstawie umowy zlecenie/umowy o pracę

Lokalizacja

Krotoszyce,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Krotoszyce
ID: 756683781